Najčastejšie otázky (F.A.Q.)

Krátkodobý prenájom

Auto si môžete požičať vyplnením rezervačného formulára na stránke pri danom vozidle, alebo volaním na kontaktné telefónne číslo +421 0918 277976. Ak sa rozhodnete rezervovať auto on-line, budeme Vás kontaktovať, aby sme potvrdili rezerváciu.

Ak sa auto, ktoré sme Vám prenajali pokazí, zavolajte nám ihneď na číslo +421 918 277976.

Platba za prenájom je realizovaná pri preberaní vozidla. Možno ju uskutočnit v hotovosti, alebo platobnou kartou.

Záloha (depozit) za vozidlo sa skladá pri preberaní vozidla. Doplatok uhradíte pri vrátení vozidla. Ak sa rozhodnete pre on-line rezerváciu a platbu v plnej výške pri odovzdaní neplatíte nič, ak je vozidlo vrátené v natankované a v nepoškodenom stave.

Vozidlo dostanete s plnou nádržou a tak je potrebné ho aj vrátiť.

Škoda Octavia 1.5

Dlhodobý prenájom

Citroen Jumper Furgon

V splátke obsiahnuté všetko okrem pohonných hmôt a pokút. Zaistíme Vám pneumatiky, havarijné a zákonné poistenie, výmenu a uskladnenie sezónnych pneumatík, servisné náklady, cestnú asistenciu, diaľničnú známku, cestnú daň a poplatok za rádio. Takže Vám nehrozia žiadne dodatočné náklady.

V nájomnej zmluve je stanovený maximálny nájazd kilometrov aj poplatok za prekročenie tohto nájazdu. Ak by takáto situácia mala nastať, odporúčame sa spojiť s naším zákazníckym oddelením a pokúsime sa nájsť riešenie.

Ak ste účastníkom dopravnej nehody alebo jej svedkom:

  • zastavte vozidlo a vypnite motor vášho vozidla
  • zaistite miesto nehody (trojuholník, reflexná vesta, výstražné svetlá a pod.)
  • zistite, v akom stave sú ostatní účastníci dopravnej nehody a v prípade zranenia poskytnite prvú pomoc a zavolajte zložky Integrovaného záchranného systému
  • ak sa stala dopravná nehoda na diaľnici je nevyhnutné aby jej účastníci bezodkladne opustili vozovku na jej pravú stranu až na bezpečné miesto za zvodidlá
  • zdržte sa konania, ktoré by mohlo ovplyvniť vyšetrenie dopravnej nehody PZ SR (požívanie alkoholických nápojov či iných zakázaných látok, pohyb s vozidlami a pod.)
  • ak je nutné s autami pred príjazdom Polície SR manipulovať, napr. z dôvodu obnovy prevádzky vozidiel MHD, vyznačte ich polohu na ceste
  • je vhodné si celé miesto nehody odfotiť a snímky prípadne poskytnúť Polícii a poisťovni
  • spoločne s ďalšími účastníkmi nehody, vrátane svedkov si vzájomne preukážte totožnosť a odovzdajte dôležité informácie o vozidlách
  • ak vám druhý vodič nechce preukázať svoju totožnosť či údaje od svojho vozidla porušuje tým zákon, zavolajte Políciu, pred jej príchodom na miesto si zapíšte či odfoťte aspoň registračnú značku druhého vozidla a jeho vodiča, podľa ktorej na internete zistíte, v ktorej poisťovni je vinník poistený

Akékoľvek zásahy do vozidla sú zakázané. Požadované nadštandardné vybavenie si dojednajte pred požičaním motorového vozidla.

Áno, ale s určitým obmedzením. Krajina, kde je z hľadiska poistenia povolené s autom jazdiť máte uvedené na zelenej karte od poisťovne, tie ktoré sú vylúčené sú na zelenej karte prečiarknuté. Rovnako aj v zmluve nájdete zoznam krajín, kde je povolené s našimi vozidlami jazdiť.

Ako vlastník vozidla zodpovedáme za dopravné priestupky spôsobené našim autom. Pokuty hradíme za Vás a následne je na Vás fakturujeme. Podrobný popis je uvedený v zmluvných podmienkach.